کمیته‌ کاهش گرد و خاک دولت، خواستار دستگیری و اشد مجازات میرحسین موسوی به دلیل اختلال عظیم در سلامت شهروندان استان تهران شد.

به گزارش گافنیوز، کمیته کاهش گرد و غبار که با حفظ سمت مسئولیت تخفیف خس و خاشاک را نیز بر عهده دارد، اعلام کرد بر طبق بررسی‌های دقیق این سازمان، مقصر اصلی در زمینه بحران هوای به وجود آمده، میرحسین موسوی و هواداران او هستند.

این کمیته که به ابتکار یک مقام عالیرتبه در دولت و با هزینه‌ 36 میلیارد تومانی تاسیس شده است، متشکل از افراد صاحب‌نامی چون فاطمه رجبی و همسرش، اسفندیار رحیم مشائی، حسین شریعتمداری، مهرداد بذرپاش، صادق محصولی و سایر دوستان است.

سخنگوی این کمیته در نشست خبری این کمیته که به صورت سرپایی برگزار شد، گفت: « با صراحت اعلام می داریم که مقصر اصلی این حادثه شخص میرحسین موسوی است و مدارک فراوانی هم در اختیار داریم که طرفداران وی بارها و بارها اقرار کرده بودند که "میرحسین عجب گرد و خاکی کرد". علاوه بر این خس و خاشاک‌هایی که دور وی جمع شده‌اند، به شدت هوای تهران را آلوده کرده‌اند. این گرد و خاک و خس و خاشاکی که الان هوای پایتخت را گرفته و نمی‌گذارد رایحه خوش خدمت در فضا بپیچد، همین‌ها هستند.»

بنابر همین گزارش، همسر میرحسین موسوی با نام "بگم؟ بگم؟ زهرا رهنورد" نیز چندی پیش در تلفنی خصوصی به خواهرزاده‌اش گفته بود "میرحسین خیلی گرد و خاک کرده" که یکی از ماموران پرتلاش بخش ویژه کمیته‌ی مذکور توانسته بود به طور اتفاقی آن را ضبط کند و بنا به گفته خانم رجبی، این مدرک هم اکنون در پرونده ثبت است.

این در حالی است که خانم رهنورد این اتهام را قبول نداشته و در گفتگوی تلفنی دیگری با خواهر خود که باز هم به طور اتفاقی ضبط شده، گفته است که منظور وی از گرد و خاک کردن میرحسین، آن بوده است که وی با تکاندن گرد و خاک بیست‌ساله از روی وسایل و ابزارآلاتش، خانه را پر از گرد و خاک کرده است.

بنابر اخبار تاییدشده که هنوز تولید نشده، این کمیته تصمیم گرفته است در صورت لزوم به خاطر این جنایت بشری از میرحسین موسوی به دادگاه لاهه نیز شکایت کند و آقای کفاشیان که پیش از این نیز سابقه چقلی فوتبالیست‌های ایرانی نزد فدراسیون جهانی فوتبال را دارد، به عنوان یک ایرانی غیور مامور به انجام این کار شده است که در همین زمینه نامبرده در حال گذراندن آموزشهای ویژه است تا در اسرع وقت فرم دادخواست علیه موسوی و خس و خشاک هوادارش را تکمیل کند.

و اینک سرخط سایر خبرهای گاف‌نیوز

برگ دیگری بر افتخارات وزارت ارتباطات: درخواست صدور تکنولوژی پیامک از ایران توسط آدمخواران آمازون

بالا رفتن میانگین شاخص امید به زندگی در ایران توسط آیت الله جنتی

پس از انتخابات صورت گرفت: نامزدی احمدی‌نژاد برای معجزه‌ هزاره‌ چهارم

سه روز از ناپدید شدن محسن رضایی گذشت/ شهرام گیل‌آبادی: دکتر اخیرا خیلی مردد بود؛ جای نگرانی نیست احتمالا الان دور یک میدان مردد مانده‌اند که به کدام سو بروند

پیشنهاد سرمقاله نویس هاآرتص به دولتمردان اسرائیل: برای شکنجه فلسطینیان از روش‌های مخابرات ایران استفاده کنید!

کتک خوردن کارکنان روزنامه اعتماد ملی از مهدی کروبی/ کروبی: تا دولت اینه؛ اوضاع همینه!

کلمه و ترکیب‌های تازه در پی آزادی کارکنان باقیمانده روزنامه و سایت کلمه

خبر جالب برای ماشین‌بازها: تمام محصولات سایپا تا اطلاع ثانوی قهوه‌ای تولید می‌شوند / بذرپاش در پیامی به مشتریان: اینه!

محمد خاتمی آمپر چسباند/ خاتمی در مقابل هواداران متعجبش: چیه؟ مگه الان سال 78 نیست؟

ثبت جهانی شبکه فیلترنت به نام ایران

درخواست کتبی حسینیان برای عضویت افتخاری در گافنیوز


منبع : http://server1.ayandenews.com/fa/pages/?cid=9807

نوشته شده در تاریخ جمعه 19 تیر 1388    | توسط: علی    |    | نظرات()